Toyota RAV 4 plechové disky

Generace vozu:

RAV 4 (XA5(EU,M); XA5(EU,M)-TMG;XA5P(EU,M))

Pro tento model jsou vhodné plechové disky:

KFZ 9997 7Jx17 5x114,3 ET35 CB6017"
Zjistit cenu

RAV 4 (XA3(a);XA4(EU,M);XA3(a)-TMG;- XA4(EU,M)-TMG)

Pro tento model jsou vhodné plechové disky:

KFZ 9987 6,5Jx17 5x114,3 ET39 CB6017"
Zjistit cenu

RAV 4 (XA3(a))

Pro tento model jsou vhodné plechové disky:

KFZ 8225 6,5Jx16 5x114,3 ET45 CB6016"
Zjistit cenu

RAV 4 (A2)

Pro tento model jsou vhodné plechové disky:

KFZ 9675 6,5Jx16 5x114,3 ET45 CB6016"
Zjistit cenu

RAV 4 (XA;XA1)

Pro tento model jsou vhodné plechové disky:


Disky KFZ - Kvalitní výrobek z EU

Námi nabízené plechové disky pro Toyota RAV 4 jsou od výrobce KFZ a jsou vyrobené v EU. Výrobce je držitelem certifikátu KFZ TUV ISO 9001:2000, a jsou schváleny ministerstvem dopravy(Osvědčení ministerstva dopravy o technické způsobilosti a Rozhodnutí ministerstva dopravy o změně schválení technické způsobilosti).

Ocelová kola a plechové disky - jaký je rozdíl?

Žádný - jedná se o to samé, plechové disky je spíše hovorový výraz pro ocelová kola. To samé jsou i plechová kola a ocelové disky. Jak tomu budete říkat je na vás, vždy se však jedná o to samé.

Šrouby

Šrouby na ocelová kola lze použít původní, není třeba mít nějaké speciální a tudíž i nejsou součástí dodávky - lze je však samozřejmě zakoupit pro vaše auto Toyota RAV 4 zvlášť. Co se týče bezpečnostních šroubů, tak je lze použít, odcizení kola však dokáží pouze zkomplikovat - nejsou zcela zapuštěny do kola a tudíž je lze povolit i za pomoci jiných nástrojů. Pokud máte porblémy s krádežemi, doporučujeme spíše alu kola.

K plechovým diskům se vyplatí koupit i pneumatiky

Pokud kupujete ocelová kola, vyplatí se Vám koupit rovnou i pneumatiky - ušetříte totiž na poštovném a navíc můžete využít služby kompletace - přijdou vám pneumatiky rovnou nazuté a vyvážené, stačí jej nasadit na vůz.

Zimní komplety i s pneumatikami

Pokud chcete mít se zimními pnematikami ještě méně starostí, doporučujeme pořídit zimní komplet i s obutými pneumatikami - ušetříte nejen čas, ale také za kompletaci, případně pneuservis.

Plechová kola jsou užitečná, ale alu disky jsou krásné!

Samozřejmě, plechová kola jsou velmi ekonomickým řešením a racionálním řešením, ale co se týče vzhledu vozu, moc mu nepřidají. Pokud vám tedy na vzhledu vozu záleží, doporučujeme pořídit třeba i druhou sadu pneumatik na krásná alu kola pro váše vozidlo Toyota RAV 4. Hliníkové disky dodají vašemu vozu exklusivní vzhled, který vás jen tak neomrzí.


TOPlist